Více o Ajurvédě a našich produktech

.Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví. Podle klasické ájurvédy má každý člověk již od narození zcela specifický a vyvážený poměr tří dóš (tridóša) a jejich nerovnováha způsobuje pocity nevole, bolesti a onemocnění.

Není to pouze léčebný systém, ale systém trvalého harmonického stavu těla a duše, který zajišťuje osobní pohodu. Jednoduše řečeno ájurvéda je věda, která je krokem dopředu "Prevence je lepší než léčba" a to je princip ájurvédy. Je to jedinečný krok, protože nás učí, jak žít dobře, předejít nemocem a předcházet problémům, které se mohou vyskytnout.

Informace dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) o doplňcích stravy - Upozornění: Doplňky stravy nejsou určeny pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém a temném místě při pokojové teplotě.

 www.zdravizesrilanky.cz           www.swastha.cz         www.swasthaamurtha.cz

© Copyright Ajurvédské přírodní produkty ze Srí Lanky - Ajurvéda cesta zdravého života